Bránou prošlo

lidí.
Jméno:
Heslo:
orlax

Získejte Firefox!

sg onlinexfire gaming simplified

101 - Rising
Český název:
Povstání

Podrobný popis

54321
Atlantis tým, který je složen z několika desítek členů, nalezne ztracené město Atlantida v galaxii Pegasus. Tam ovšem naleznou nebezpečného nepřítele, s kterým si nedokázali poradit ani Antikové, a to Wraithy. Ti dokáží z člověka vysávat život. Plukovník Summer a několik dalších vojáků je zajato Wraithy a major Sheppard, který se později stává šéfem vojenského presonálu, je jde zachránit. Při tom probudí spící Wraithy a tím ohrozí celou galaxii Pegasus.

102 - Hide & Seek
Český název:
Skryt a hledán

Podrobný popis

54321
Do města je vypuštěna cizí entita, která se živí energií, a tím vyčerpává naquadahové generátory, které drží město při životě. Mezitím McKay našel Antický osobní štít, ale nemohl ho sundat. Ten mu přestal fungovat poté, co byl v ohrožení života. Nakonec se entitu podaří vylákat z Atlantidy pomocí naquadahového reaktoru, který McKay prohodí bránou.

103 - 38 Minutes
Český název:
38 minut

Podrobný popis

54321
Do majora Shepparda se zakousl prawraith a pomalu z něho vysává život. Tým Atlantis při cestě do města uvízně Jumprem v bráně. Půl Jumperu je v horizontu událostí a půl "čouhá" ven z brány. Mají 38 minut na to, aby něco vyřešili, protože po se červí díra maximálně udrží 38 minut. Pomocí vysílačky doktor Beckett pomáhá Fordovi a Teyle při odstraňování prawraitha z Shepparda. McKay se mezitím pokouší dostat celého Jumpra do brány...

104 - Suspicion
Český název:
Podeřzení

Podrobný popis

54321
Když se téměř na každé planetě tým Atlantis setká s Wraithy, začíná Weirová podezřívat někoho z Athosianů, že dává informace Wraithům. Zjistí se, že Teylin přívěsek, který našel John Sheppard, když se s ní poprvé setkal, je Wraithský vysílač a proto Wraithové věděli, kde budou. Atlantis toho využije a naláká Wraithy, aby jednoho chytili, což se podaří...

105 - Childhood's End
Český název:
Konec dětství

Podrobný popis

54321
Když tým Atlantis letí Jumperem, zřítí se. McKay zjistí, že to bylo kvůli nějakému energetickému poli, které vyřadí všechnu elektroniku v dosahu. Na této planetě se lidé dožívají 25 let, protože si myslí, že když budou starší, přijdou si pro ně Wraithové. Ve skutečnosti se tam neukazují proto, protože tam je to silové pole. Rodney najde zdroj energetického pole a zjistí, že je napájeno ZPM. Rodney ho vydělal a donesl na Atlantis, ale zjistil, že je pro ně nepoužitelné. Mezitím Wraithové zaútočili na tu planetu, ale naštěstí se Rodneymu podařilo zapnout zpět energetické pole.

106 - Poisoning the Well
Český název:
Otrávení dobra

Podrobný popis

54321
Sheppard a jeho tým přijdou na planetu, kde se lidé pokoušejí vyvinout lék proti Wraithům. Pomocí doktora Becketta se to podaří. Tento lék vyzkouší na jednom dobrovolníkovi a nabídnou ho chycenému Wraithovi. Ten zanedlouho umírá. Obyvatelé planety tento lék chtějí rozdat všem lidem, ale zjišťují, že má 50% úmrtnost. Obyvatelé se ale rozhodli tento lék vzít i přes tento obrovský negativ.

107 - Underground
Český název:
Podzemí

Podrobný popis

54321
Atlantis se snaží spojit se s primitivní rasou Genii, ale zjistí, že nejsou tak primitivní. Mají velké podzemní město a vyvíjí atomovou bombu, kterou by použili proti Wraithům. Získali databázi z Wraithské stíhačky, a zjistili, kde se nachází Wraithské mateřské lodě...

108 - Home
Český název:
Domov

Podrobný popis

54321
McKay zjistí, že na jedné planetě je mlha, který vydává obrovské množství energie. Chce se pokusit využít energie k otevření brány na Zem. To se mu podaří a on a několik dalších lidí odchází na Zem. Tam zjistí, že Prometheus by poškozen a nemůžou se vrátit zpět na Atlantis. McKay chce využít ZPM aby otevřel bránu, ale ZPM se nechová tak, jak by mělo. Začíná si myslet, že to co prožívá není realita a měl pravdu...

109 - The Storm
Český název:
Bouře

Podrobný popis

54321
Na město se šíří velká bouře, která by zničila celé město. Dr. Weirová evakuuje město, pro případ, kdyby bylo město zničeno. Genii se chystá obsadit město, aby ho měli pod kontrolou a mohli útočit na Wraithy. Geniové berou jako rukojmí dr. Weirovou a McKaye, ale major Sheppard unikl. Geniové hledají majora jako hru na kočku a myš, ale Genii brzo zjistí, že Sheppard tou myší nebude.

110 - The Eye
Český název:
Oko

Podrobný popis

54321
McKay zjistí, že město obsahuje zařízení, které chrání město před bouří. Zařízení se nabíjí bleskem a tím dodá městu dostatečnou energii na vytvoření štítu kolem města. To se nakonec podaří a štít zachrání město před nebezpečnou vlnou, která se řítila na Atlantis.

111 - The Defiant One
Český název:
Vzdorovat jednou

Podrobný popis

54321
Johnův tým nachází Wraithskou loď a zůstávají na planetě s jediným Wraithem, který tam zůstal. Johnu Sheppardovi se nakonec podaří Wraitha postřelit, ale ne zabít. Mezitím mu na pomoc letí další Jumper. John nařídí, aby Jumper střílel už z atmosféry, protože by jinak Wraith zabil McKaye a Shepparda. Naštěstí se Jumper trefil přímo do Wraitha a ten se vypařil.

112 - Hot Zone
Český název:
Nebezpečná zóna

Podrobný popis

54321
Několik členů expedice je nakaženo nanity a umírají na krvácení do mozku. McKay a Ford jsou také nakaženi a Sheppard nanity omylem ještě rozšíří. Expedice chce nanity zničit silným elektromagnetickým impulsem. John vezme v jumperu jeden naquadahový reaktor a nechá ho vybuchnout v atmosféře a tím vytvoří elektromagnetický impuls. Ten ale není dostatečně silný...

113 - Sanctuary
Český název:
Útočiště

Podrobný popis

54321
Tým Atlantis nalézá planetu, která by mohla být ráj pro ty, kteří utíkají před Wraithy. Ale místní lidé to nechtějí povolit. Zavedou je za jejich vůdkyní. Tu pozvou na Atlantis a tam zjistí, že je dokonale zdravá. Nakonec zjistí, že je Antik! Na té planetě je za trest a musí chránit místní lidi před Wraithy pomocí zbraně, která bere energii ze ZPM.

114 - Before I Sleep
Český název:
Před usnutím

Podrobný popis

54321
Na Atlantis je nalezena žena, která tvrdí že je dr. Weirová, která pochází z 10 000 let staré minulosti města. Ostatním vypráví příběh, jak se dostala do minulosti. Když přišli na Atlantis, štít se začal hroutit a město zatopovat, přežila jen ona, když se vrátila o 10 000 let zpět, kdy ještě město obývali Antikové. Našla si přítele, který jí pomohl vyřešit všechny potřebné úkoly, aby město nebylo zničeno. Například, dkyž ZPM dosáhne kritické hranice, město se vynoří.

115 - The Brotherhood
Český název:
Bratrství

Podrobný popis

54321
Tým hledá na planetě Dagan ZPM, které ukrylo společenství, kteří si říkali Bratrstvo. Žena, která se s McKayem spřátelila jim pomáhá hledat. Nakonec se ZPM najde, ale zjistí se, že žena, která jim pomáhala je členkou Nového Bratrstva, které chrání ZPM. Tým Atlantis odchází s prázdnou.

116 - Letter from Pegasus
Český název:
Dopis z Pegasus

Podrobný popis

54321
Dr. McKay přijde na to, jak otevřít červí díru na Zem po dobu 1,3 sekundy. Říká, že je to dost času na to, aby poslali zprávu do SGC o Wraithech a vše co se dozvěděli. Tyhle všechny data ovšem zabraly 0,3 sekundy a navrhl, že si každý vyšší důstojník může poslat zprávu svým nejbližším. Jedním z lidí, co posílají zprávu domů je i dr. Zelenka (Čech), který zprávu mluví česky! (viz. download)

117 - The Gift
Český název:
Dar

Podrobný popis

54321
Teyla má noční můry o Wraithech a domnívá se, že může komunikovat s Wraithy pomocí podvědomí. To zkusí, ale Wraithové ji na okamžik začnou ovládat...

118 - The Siege, Part I.
Český název:
Obležení, část I.

Podrobný popis

54321
McKay a Grodin se snaží opravit Antický obranný satelit. To se jim podaří a Grodin zničí jeden Hive Ship Wraithů. Zbylé dvě lodě zničí Antický satelit a s ním i Grodina. McKay se vrací na Atlantis...

119 - The Siege, Part II.
Český název:
Obležení, část II.

Podrobný popis

54321
Na Zemi se najde nové ZPM a nový tým přichází ze Země na Atlantis pomoct bránit Atlantis před Wraithy. Přináší také zprávu, že Země má nový bytevní křižník Diadalos, který přiletí do 4 dnů s ZPM, aby mohlo napájet obranné systémy Atlantisu. První útok Wraithů začal, ale Atlantis se úspěšně brání, ovšem na Atlantis proniklo několik Wraithů. Dr. Weir přesvědčí Genii, aby jim dali dvě atomové bomby. Nakonec musel major Sheppard s Jumperem a bombou letět k Wraithské lodi, aby ji zničil...Copyright © 2005 | PHP, Design, SQL, CSS, RSS and Atom by Gals | www.gals.azweb.cz | Generated: 0.04 sec
Stargate, Stargate SG-1 a Stargate Atlantis jsou ochrannou známkou Showtime Inc. a MGM/UA. Všechny texty a materiály na tomto webu jsou vlastnictvím jejich autorů a bez jejich souhlasu nemohou být dále zpracovány a jinde publikovány. Za novinky a obsah uveřejněný na tomto webu ručí Jack.