Bránou prošlo

lidí.
Jméno:
Heslo:
orlax

Získejte Firefox!

sg onlinexfire gaming simplified
30.5.2007
V Praze se představí termojaderná fúze
Gals
Již příští měsíc dorazí do Česka putovní výstava o historii termojaderné fůze. Vývoj nápadů na výrobu energie tak, jak to umí Slunce, si budou moci zájemci prohlédnout na ČVUT.
V Praze se představí termojaderná fúze - energie budoucnosti
Zdroj: technet.idnes.cz

Jméno:
Mail: (Nepovinné)
Zpráva:

Autor: antik22; Datum: 1.6.2007 08:00:44
termojaderna fuze ?? toto je jenom slepa ulicka vyvoje... je kopa technologii ktere se drzi v zasuvce a nedela sa na nich... a je mi z energo spolecnosti zle ! energie je vsude dost a zadarmo... uz vidim reakce... ono se staci podivat na patenty :) je toho dost a je to funkcni a jeste co je vsude po svete po zasuvkach... a co se tyce termonuk.teorie slunce - to neni fakt ale teorie - fuzni model ma problemy s chybejicima neutrinama, prostup energie z aktivniho jadra, teplotou slunecnich skvrn, reynoldsovym cislem teplotnim minimem pod koronou, akceleraci iontu slunecniho vetru, periodickyma zmenama vykonu/objemu, rychlejsi rotaci na rovniku - ale existuje hypoteza elektrickeho slunce ktera s tim nema problemy !!!

Autor: Bob; Datum: 1.6.2007 09:13:34


Copyright © 2005 | PHP, Design, SQL, CSS, RSS and Atom by Gals | www.gals.azweb.cz | Generated: 0.004 sec
Stargate, Stargate SG-1 a Stargate Atlantis jsou ochrannou známkou Showtime Inc. a MGM/UA. Všechny texty a materiály na tomto webu jsou vlastnictvím jejich autorů a bez jejich souhlasu nemohou být dále zpracovány a jinde publikovány. Za novinky a obsah uveřejněný na tomto webu ručí Jack.