Bránou prošlo

lidí.
Jméno:
Heslo:
orlax

Získejte Firefox!

sg onlinexfire gaming simplified
24.6.2006
StarGate SG1 "Line In the Sand" (spoiler!)
Jack
SG-1 přichází na svět, kde hrozí, že přiletí Oriské lodě. Služebníci zla prolétají naši galaxii s velkou účinností, s důrazem převádějí celé planety na lodě sloužící Ori.

Plukovník Carterová věří, že Antik Merlin vlastní technologii pro boj proti nepřátelům Antiků. Po modifikaci jeho technologie můžou přenést osobu do jiné dimenze ("Arthur's Mantle"). Sam věří, že mohou skrýt populaci planety před Priory Oriů.

Tým se setkává s vůdcem lidí na planetě - Thilanou - silnou a principální mladou ženou. Ona a její pravá ruka - Matar - jsou velice vděční SG-1 a nabízí chránit lidi před Ori a chránit celou svou vesnici. Ale věci nejdou vždy podle plánu.

Když technologie Merlina selže, Matar navrhne kapitulovat a přijmout požadavky Priorů, ale Thilana je odhodlaná. Její lidé dříve byli otroky Goa'uldů a nebudou znovu sloužit falešným bohům. SG-1 zůstává na planetě pomoci s obranou proti armádě Oriů. Carterová je zraněná a Mitchell chce skrýt lidi pod malou dimensionální bublinu.

První muž, velitel armády Oriů, přiletí a vyzívá Thilanu. Po jeho příjezdu zmizely budovy a velitel požaduje vysvětlení. Skrytý Teal'c sleduje lidi, kteří chcou zradit SG-1.
Zdroj: sgworld

Jméno:
Mail: (Nepovinné)
Zpráva:

Autor: Jack; Datum: 24.6.2006 23:20:30


Autor: ball; Datum: 9.7.2006 07:58:22
kaslat na nedostatky je to dobre.

Copyright © 2005 | PHP, Design, SQL, CSS, RSS and Atom by Gals | www.gals.azweb.cz | Generated: 0.005 sec
Stargate, Stargate SG-1 a Stargate Atlantis jsou ochrannou známkou Showtime Inc. a MGM/UA. Všechny texty a materiály na tomto webu jsou vlastnictvím jejich autorů a bez jejich souhlasu nemohou být dále zpracovány a jinde publikovány. Za novinky a obsah uveřejněný na tomto webu ručí Jack.