Bránou prošlo

lidí.
Jméno:
Heslo:
orlax

Získejte Firefox!

sg onlinexfire gaming simplified
5.4.2006
10x07 Counterstrike
Jack
Byl uvolněn spoiler na sedmou epizodu, která ponese název: Counterstrike. Adria, kterou Vala porodila v naší galaxii dospěla do věku 20ti leté ženy, která je plná brutality a vraždí každého, kdo se jí snaží vzepřít. Jaffský vůdce Se'tek chce použít Antickou zbraň, která je schopná obrovské destrukce, ale při jejím použití by zemřelo mnoho nevinných lidí.
Teal'c a Mitchell jsou mezitím uneseni a vězněni Bo'relem, který je mladým jaffským bojovníkem odhodlaným převzít kontrolu nad jednou lodí Ori. Adria je na oběžné dráze jedné planety a chystá se vyzvednout další následovníky Ori, ti jsou však zneškodněni velmi silnou zbraní. Adria díky svým telepatickým schopnostem zjistí od Valy polohu zbraně, která se nachází na Dakaře.
Zdroj: sga-project.com/sg1

Jméno:
Mail: (Nepovinné)
Zpráva:

Copyright © 2005 | PHP, Design, SQL, CSS, RSS and Atom by Gals | www.gals.azweb.cz | Generated: 0.008 sec
Stargate, Stargate SG-1 a Stargate Atlantis jsou ochrannou známkou Showtime Inc. a MGM/UA. Všechny texty a materiály na tomto webu jsou vlastnictvím jejich autorů a bez jejich souhlasu nemohou být dále zpracovány a jinde publikovány. Za novinky a obsah uveřejněný na tomto webu ručí Jack.