Bránou prošlo

lidí.
Jméno:
Heslo:
orlax

Získejte Firefox!

sg onlinexfire gaming simplified
22.3.2006
StarGate Atlantis - Sateda
Jack
Sateda bude pravděpodobně odvysílána jako třetí epizoda třetí série a zaměří se na minulost Ronona Dexe (Jason Momoa). Scénář: Robert C. Cooper, režie: Martin Wood.

Popis (spoiler):
Shepaprdův tým navštíví zalesněný svět, kde jsou ale rychle napadeni. McKay se podaří utéct zpět do Atlantis, ale Sheppard, Teyla a Ronon jsou zasaženi uspávacími šípy a zajati.

Ronon zjišťuje, že už na té planetě byl, ještě v dobách kdy utíkal před Wraithy. Protože mu bylo implantováno Wraithské sledovací zařízení, Wraithové ho sledovali na tento svět a napadli ho. Mnoho vesničanů bylo Wraithy uneseno a vesnice byla téměř zničena.

Tým se probudí v cele, kde je Ronon vyzván vůdcem vesnice, mužem jménem Keturah. On a jeho lidé Ronona hluboce nenávidí za to, co se jim stalo, protože přivedl Wriathy potom, co ho ošetřili a dali mu jídlo a přístřeší. Po vesnici je tak Ronon nazýván "Tím, kdo přivedl Wraithy".

Ale Wraithové slíbili Ketulahovi, že jestli se Ronon vrátí a on jim ho předá, tak jeho svět ušetří dalších sklizní. A to je přesně, co Ketulah zamýšlí. Aktivuje tedy Wraithský transmitér, aby Wraithy přivolal.

Když se na Atlantis od McKaye doví, co se stalo, chce Lorne sestavit tým, který by jejich lidi přivedl zpět. Doktorka Weirová váhá s použitím vojenské síly proti tak prostým lidem, ale zdá se, že možná nebude mít na výběr, když vesničané neodpoví na její pokusy o komunikaci.

Když Wraithové přiletí, je jim Ronon vydán a znovu musí utíkat. Vrátí ho na jeho domovskou planetu Sateda, zničenou před lety Wraithy. Zatímco se pokouší vyhnout se týmu Wraithských lovců přes ruiny jeho kdysi velké civilizace, začínají se mu vracet vzpomínky z minulosti. Jeho jediná naděje je, jestli se podaří Sheppardovi a jeho týmu utéct a najít ho dříve než Wraithským lovcům.
Zdroj: sga-project.com

Jméno:
Mail: (Nepovinné)
Zpráva:

Copyright © 2005 | PHP, Design, SQL, CSS, RSS and Atom by Gals | www.gals.azweb.cz | Generated: 0.004 sec
Stargate, Stargate SG-1 a Stargate Atlantis jsou ochrannou známkou Showtime Inc. a MGM/UA. Všechny texty a materiály na tomto webu jsou vlastnictvím jejich autorů a bez jejich souhlasu nemohou být dále zpracovány a jinde publikovány. Za novinky a obsah uveřejněný na tomto webu ručí Jack.